O nas

Who we are

Historia marki AWAI rozpoczęła się we Wrocławiu, gdzie w 2004 roku uruchomiliśmy sklepy stacjonarne Exotic-Palace. Pomysł narodził się z miłości do podróży i wszechogarniającego piękna, które z Indonezji zapragnęliśmy przenieść do Polski. Chęć połączenia kultury wschodu z europejskimi trendami zapoczątkowała prawie dwudziestoletnią już przygodę. Po dzień dzisiejszy wypełniacie swoją przestrzeń i życie wyjątkowymi przedmiotami, które tworzymy oraz wyszukujemy specjalnie dla Was z różnych zakątków świata.

Our philosophy

Jako concept store oferujemy Wam szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości – artykuły wyposażenia wnętrz, suszone rośliny, lustra, a także odzież damską i akcesoria. Współpracujemy z polskimi manufakturami, projektantami z Francji oraz balijskimi rzemieślnikami, ponieważ stawiamy na wszechstronność, wrażliwość na piękno oraz niekonwencjonalność. AWAI to ucieczka w świat zmysłowości, świadomego życia i wyborów.

Values

W DNA marki wpisane są takie wartości jak autentyczność, wiara we własne możliwości oraz otwartość. Tworzymy dla Was concept store z przekonaniem, że jest to przestrzeń pełna pasji i wyrazistego stylu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl